(+48) 505 99 66 16 info@m-connect.pl

O NAS

Kilka słów o firmie m-Connect

Firma m-Connect oferuje szybki i niezawodny internet dla firm i klientów indywidualnych. Proponujemy internet bezprzewodowy na terenie miasta Żary oraz najbliższych okolic. Nasza sieć jest rozbudowywana w oparciu o nowoczesne technologie światłowodowe i najlepsze rozwiązania w dziedzinie sieci bezprzewodowych.

Nowoczesne technologie
Gwarancja stabilności

Inwestując w nowoczesny sprzęt mamy gwarancję stabilności i niezawodności połączeń nawet w najtrudniejszych warunkach. Stosujemy nowatorskie rozwiązania co pozwala świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Profesjonalizm
Gwarancja solidności

Szybkie działanie stawia nasza firmę jako najlepszy serwis na rynku lokalnym, wystarczy zwrócić się do naszych klientów o opinie.

Zadowoleni klienci
Niezawodność

Zależy nam na budowaniu dobrych i długotrwałych kontaktów. Nasi dotychczasowi klienci są zadowoleni, a to jest dla nas priorytetem. Zobacz jak działa niezawodny internet.

Jakość usług
Stawiamy na jakość

O wysokiej jakości naszych usług może świadczyć dynamiczny rozwój firmy. Sukces na tym wysoce konkurencyjnym rynku mogą odnieść jedynie te firmy, które właściwie określiły swoje priorytety i konsekwentnie realizują swoją misję.

m-Connect Magdalena Baran Żary

Każdego dnia pracujemy nad bezpieczeństwem i poprawą świadczonych przez nas usług. Gwarantujemy Klientom stały i stabilny dostęp do internetu  po konkurencyjnych cenach. Nasze urządzenia charakteryzują się długą i bezawaryjną pracą przez co świadczone przez nas usługi są na najwyższym poziomie.

 

Wysiłki naszej firmy skupiają się na trzech głównych zagadnieniach: oferowaniu najnowocześniejszych technologii teleinformatycznych, podwyższaniu jakości świadczonych usług i ciągłym podnoszeniu kwalifikacji naszych pracowników. Realizując te zadania osiągnęliśmy najważniejszy cel naszego działania – pełną satysfakcję klientów!


Dlaczego my?

Kilka powodów aby wybrać naszą firmę

Nowoczesne technologie
Sprawdzone rozwiązania

Opieramy się na sprawdzonych i nowatorskich rozwiązaniach.

Doświadczenie
Na naszym rynku

Posiadamy 8 lat doświadczenia na rynku lokalnym.

Wsparcie techniczne
Support

W przypadku pojawienia się jakiejkolwiek awarii, jesteśmy dostępni pod telefonem serwisowym

Najwyższy poziom
Świadczonych usług

Cechujemy się wysoką niezawodnością usług Internetowych.

Nieograniczony
Transfer danych

Nie limitujemy ilości przesłanych danych.

Darmowy
Okres próbny

Oferujemy kilku dniowy okres próbny na bezpłatne przetestowanie naszej usługi.