(+48) 505 99 66 16 Biuro (+48) 516 516 121 info@m-connect.pl

MONITORING

Montaż kamer, monitoring domu lub firmy wraz z dostępem do internetu 

        Kamery zwane monitoringiem to powszechny sposób ochrony naszego mienia. Idealnie pasują do kompleksowego systemu zabezpieczeń, a w połączeniu z alarmami, czujkami wewnętrznymi , zewnętrznymi , zbicia szyby, syreną, gwarantują nam najwyższy stopień bezpieczeństwa.

        Zajmujemy się montażem, instalacją oraz dostarczeniem elementów do monitoringu. Oferujemy szeroki zakres kamer do wyboru. Gwarantujemy ich wysoką jakość i niezawodność. Niewątpliwym jest fakt, że sam już montaż kamer odstrasza potencjalnych intruzów i złodziei, a już na pewno wystarcza do ich ujęcia. System podglądu pozwala szybko oszacować poniesione straty. To idealna metoda ochrony zarówno obiektów biurowych, firmowych jak i domów czy mieszkań. Monitoring jest prosty w obsłudze, bardzo funkcjonalny i przydatny na terenie każdej posesji. Nowoczesne systemy nagrywania pozwalają również na podgląd obrazu przez Internet, a przy dostępie do monitoringu przez naszą sieć, mają Państwo błyskawiczny podgląd w każdej części świata. To wygodne rozwiązanie, gdy nie ma nas w domu lub firmie, możemy szybko sprawdzić czy wszystko jest w porządku.

        Najnowszym rozwiązaniem jest montaż kamer z czujnikiem ruchu, który nagrywa obraz tylko wtedy, gdy na monitorowanym terenie pojawi się obiekt. Dodatkowo istniej możliwość wyznaczenia stref, w których wykrywany jest ruch. Nowoczesność przejawia się również w skompresowanych nagraniach ograniczając zużywaną powierzchnię na dysku.

        Zalety monitoringu można by wymieniać w nieskończoność. Pierwszą i najważniejszą cechą jest oczywiście bezpieczeństwo. Kamery monitoringu mogą w dzisiejszych czasach pracować zarówno w dzień, jak i w nocy. Są również odporne na działanie warunków atmosferycznych. Mogą działać praktycznie zawsze i wszędzie. Dostęp do monitorowanych obiektów jest łatwy i bardzo szybko można z niego skorzystać. Dzięki niemu możemy zawsze i wszędzie kontrolować to co dzieje się w obserwowanym pomieszczeniu lub w otoczeniu obserwowanego obiektu.

        Kamery monitoringu pozwalają więc nawet przeciętnemu obywatelowi dostrzec niebezpieczeństwo, które na niego czyha. Są one niezbędnym elementem całej sieci, w którym stanowią kluczową rolę. Pełnią funkcję prewencyjną i podglądową. W naszej ofercie znajdziecie Państwo kompleksową usługę montażu monitoringu. Wykorzystywane do tego celu kamery posiadają odpowiednie atesty i przystosowane są do działania w najgorszych warunkach pogodowych. Używamy kamer wewnętrznych, jak i zewnętrznych w zależności od potrzeb i zamówienia. Sprzęt jest najwyższej klasy w zależności od półki cenowej, jest odporny na działanie temperatur oraz przy wykorzystaniu podczerwieni pozwala doświetlać słabo widoczny teren w całkowitej ciemności, nie tracąc na jakości obrazu. Montowane kamery występują w dwóch kolorach białym oraz grafitowym. 

        Każde zlecenie ustalane i realizowane jest indywidualnie, w zależności od projektu i życzeń klienta. Zapraszamy do kontaktu z nami, w celu omówienia szczegółów i dobraniu najlepszego zestawu monitoringu.